Hivatalos eredménylista – „MINDENÜNK E ZÁSZLÓ”

ARANYCERUZA-DÍJ

GYÖRGY ATTILA-ISTVÁN
Gyergyóalfalu, Sövér Elek Szakközép Iskola

TRUBÁCS VIVIEN
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

VARGA VANDA-PAULA
Nagyvárad, Művészeti Líceum

NAGY CSENGA NAPSUGÁR
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

ŠAŠERAN EVELIN
Nagyvárad, Művészeti Líceum

CSOMPÓ KYRA PATRÍCIA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

PÁL ALFONZ
Gyergyóalfalu, Sövér Elek Szakközép Iskola

KONDRACSIN TÍMEA
Munkács, 3. számú II. Rákóczi Ferenc Középiskola

VARGA BORBÁLA, KECSKÉS ALEXA, NAGY CSENGE, ZAB NOÉMI
Ják, Jáki Nagy Márton Általános Iskola

CSÁKI BALÁZS
Újhartyán, Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola

DOBOVAN VIKTÓRIA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

VINCZE VIKTÓRIA, CZENE BOGLÁRKA, TÓTH TÍMEA
Ják, Jáki Nagy Márton Általános Iskola

TENGÖLICS HUBA, MAGYAR BÁLINT
Fülöpszállás, Bem József Ált Iskola Herpai Vilmos Ált Iskola

VARGA BORBÁLA
Ják, Jáki Nagy Márton Általános Iskola

MUGGERIDGE LILLA
Székesfehérvár, Bory Jenő Általános Iskola

BALOGH PATRÍCIA
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

DUDAR PANNA, DUDÁS ANNA, PÁLFI RÉKA, TÖRÖK FLÓRA
Magyaralmás, Magyaralmás Alsó Tagozat

HEGEDŰS MARTIN, ERLICH GRÉTA, ERLICH ZSUZSANA, SZŐCS DÁVID
Sárbogárd, Mészöly Géza Ált Iskola Szent István Tagiskola

EZÜSTCERUZA-DÍJ

BORBÍRÓ TÍMEA
Nagyvárad, Művészeti Líceum

VARGYAS BOGLÁRKA
Gyergyóalfalu, Sövér Elek Szakközép Iskola

MÉSZÁROS ESZTER
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

CSARNAI KRISZTINA-KATALIN, PETRUCZ ESZTER
Nagyvárad, Művészeti Líceum

MAKAI MERCEDESZ MÓNIKA
Nagyvárad, Művészeti Líceum

VIDA BALÁZS
Nagyvárad, Bonitas Speciális Oktatási Központ

VARGA KORNÉL
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

PRESZTER MILÁN
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

MERKOVICS DORINA
Bácsalmás, Bácsalmási Vörösmarty Mihály Ált Iskola

PETSZICZ ÁGNES
Nagyvárad, Művészeti Líceum

KINCSES ÁGNES
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

HIVEKOVICS SÁRA
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

HORVÁTH BÁLINT
Ják, Jáki Nagy Márton Általános Iskola

GALAMBOS ÁDÁM
Nagyvárad, Művészeti Líceum

TÓTH ANNA KYRA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

FÜRI ENIKŐ
Székesfehérvár, Táncsics Mihály Általános Iskola

NÉMETH LUCA
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

BERKES ALEXA, FISCHER BARBARA, NAGY CSENGE
nagyváradi és székesfehérvári diákok közös alkotása

GYŐRKÖS ATTILA
Orosháza, Székács József Evangélikus Ált Iskola

LÁSZLÓ ZALÁN ÁBEL
Bánhida, Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola

LUNCZ KARINA
Székesfehérvár, Táncsics Mihály Általános Iskola

KALÓ KRISTÓF
Mezőkövesd, Mezőkövesdi Ált Iskola és AMI

ÉKES LINETT
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

LENDVAI VIRÁG
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

KURUCZ VIRÁG-ZSÓFIA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

LÁSZLÓ GRILLA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

MÁNDOKI BALÁZS IMRE
Gyergyóalfalu, Sövér Elek Szakközép Iskola

BRONZCERUZA-DÍJ

KIS BERTALAN GERGŐ
Székesfehérvár, Táncsics Mihály Általános Iskola

PARAGI NIKOLETT
Székesfehérvár, Táncsics Mihály Általános Iskola

BOGNÁR ZSÓFI
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

SIMSOLICS DORKA, MÉSZÁROS DORINA, RACSKÓ FRUZSINA
nagyváradi és székesfehérvári diákok közös alkotása

BARTHA MÁRIA IZABELLA
Nagyvárad, Művészeti Líceum

HACHHAUSER ROLAND
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

KOVÁCS AIDA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

SZILÁGYI VIVIEN DENISA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

BERECZKI KAMILLA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

POSZERT ANTÓNIA
Nagyvárad, Ady Líceum

MALI ANITA
Vámfalu

SZALACSI-RENCSIK ANNA
Zsámbék, Keresztelő Szt János Ált. Iskola Gimnázium és AMI

VÉGH LÁSZLÓ
Baj, Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola

TENGÖLICS ZAKARIÁS
Fülöpszállás, Bem József Ált Iskola Herpai Vilmos Ált Iskola

BALÁZS EDINA
Kolozsvár, Báthory István Elméleti Líceum

TAKAKI SHANNON
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

HORVÁTH ZSOMBOR
Székesfehérvár, István Király Általános Iskola

HERMANN JÚLIA, JANKÓ-SZÉP DÓRA, KARACS VIKTÓRIA,
TRUBÁCS HENRIETTA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

SZÉKELY HANNA
Nagyvárad, Szacsvay Imre Általános Iskola

BÉRES RÓZA, VENCZEL MÁRIA
Székesfehérvár, Kodály Zoltán Ált Iskola, Gimnázium és AMI

SZÁNTÓ ÁRMIN
Békéssámson, Békéssámsoni Általános Iskola

BAKOS NÓRA
Békéssámson, Békéssámsoni Általános Iskola

TÖLGYESI RÉKA
Baj, Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola

VARGYAS REGINA
Gyergyószentmiklós, Vaskertes Általános Iskola

KÜLÖNDÍJ

SZIGETI MÁRTON NIMRÓD
Makó, Makói Általános Iskola és AMI

MAGYARI FERENC
Élesd, ConstantinSerban Elméleti Líceum

CSÁSZÁR SHANTAL
Nagyvárad, Ady Líceum

SZÉKELY VIKTÓRIA
Élesd, ConstantinSerban Elméleti Líceum

RÁCZ KLAUDIA
Sárkeresztúr, Sárkeresztúri Általános Iskola

MARKÓ RÉKA
Mezőkövesd, Mezőkövesdi Ált Iskola és AMI

KENYERES VIVIEN
Debrecen, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola

FEKETE VIVIEN
Debrecen, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola

ORAVECZ NOÉMI
Békéssámson, Békéssámsoni Általános Iskola

FARKAS VIKTÓRIA
Eszék, Eszéki Magyar Kulturális Intézet

DANKOS DORINA
Eszék, Eszéki Magyar Kulturális Intézet

MÓROCZ VIRÁG
Várpalota, Vásárhelyi András Tagiskola

SZALAI LAURA
Budapest, Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

SZABÓ HAJNAL, GRECHT DÁNIEL
Bóly, Bólyi Általános Iskola és AMI

NAGY ÁDÁM
Székesfehérvár, Bory Jenő Általános Iskola

KOVÁCS TÜNDE
Ráckeve, Szt. Imre Katolikus Általános Iskola

PÁNCSICS LAURA, TRUBÁCS VIVIEN, PUSCAS BRIGITTA, HAIER KRISZTINA
nagyváradi és székesfehérvári diákok közös alkotása

GÁL JOHANNA ABIGÉL
Székesfehérvár, Kodály Zoltán Ált Iskola, Gimnázium és AMI

BERECKI IMRE, SZÍJÁRTÓ PATRIK
Nagyvárad, Bonitas Speciális Oktatási Központ

NAGY BORBÁLA, SÜMEG FLÓRA NESZTA
Székesfehérvár, Kodály Zoltán Ált Iskola, Gimnázium és AMI

NAGY MÁTÉ
Gyergyószentmiklós, Vaskertes Általános Iskola

TÖRÖK ANNA, MAGDA TIVADAR
Székesfehérvár, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

CZIMETH LAURA, BEKE FRUZSINA
Székesfehérvár, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola